S.Yıldız Yazılı

16 senedir sırt ağrıları çekiyordum. Ağrılarım son zamanlarda çekilmez hale gelmişti. Evde işlerimi yapmak istiyor, ağrıların şiddetinden yapamıyordum. Alışverişe gitmek istiyor, yürümekte zorluk çekiyordum.

Şimdiye kadar gitmediğim doktor kalmadı. Fizik tedavi oldum, bir faydasını görmedim. Ortopedi doktoruna gittim, benim size yapabileceğim bir şey yok. Beyin cerrahına gitmen lazım dedi. Son olarak beyin cerrahına gittim. Onun tedavisine girdim. Bir aylık bir ilaç ve egzersiz tedavisi başladı. 1 ay sonra kontrole gittim. Ağrılarımda yine en hafif bir azalma olmadı. Benim size yapabileceğim bir şey yok, Sizin ağrınız çok kronik bunun için de Dr Turan Uslu tarafından yapılan tedaviyi deneyebilirsiniz dedi.

İnternette araştırmam sonucunda Doktor Turan Uslu’ ya ulaştım. Turan Uslu’ nun uyguladığı tedavi sayesinde dışardan ilaç almadan, ağrı çekmeden, ağrılarımdan kurtuldum. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. Ayrıca iyilik halimin devamı için Dr Turan Uslu tarafından verilen özel yatağı da yaptırdım, inanılmaz derecede iyi sonuç aldım.

Eskiden yapamadığım birçok işi tekrardan yapmaya başladım. Kendimi dinç ve sağlıklı hissediyorum beni Dr Turan beye gönderen doktoruma bana yardımları için çok Doç Dr Turan Uslu’ ya çok teşekkür ediyorum.

26/02/2010

S. YILDIZ YAZILI

admin Yazar