Nihal Uğur

İki  yıl önce, şiddetli boyun ve kol ağrılarım nedeniyle gittiğim doktor tarafından çektirilen MR sonucu  ilerlemiş boyun fıtığı tanısı konuldu. Şikayetlerimi azaltabilmek için fizik tedavi, biyoenerji, akupunktur gibi çeşitli tamamlayıcı tıp tedavi yöntemlerini denedim.

Çeşitli aralıklarla fizik tedavi, akupunktur, biyoenerji tedavileri gördüm, iki yıldır denemediğim tedavi, gitmediğim doktor kalmadı nerdeyse. her tedavinin kısmen faydasını görüyorum fakat tedavi bittikten sonra tekrar eski halime dönüyordum.

Karşılaştığım herkese boyun fıtığımdan bahseder olmuştum belki değişik bir bilgi duyarım diye. Nitekim birbirini tanımayan 3 farklı kişi bana Doç. Dr. Turan Uslu hocanın adını verdi. Bu üç kişide Turan Hocam tarafından tedavi edilmiş, ikinci hayatlarını yaşamaya başlamışlar. Tabii hemen randevu aldım ve gittim.

Karşılama çok sıcak ve neşeliydi bir Arnavut olduğumu öğrenince Arnavut fıkrasıyla başladı tedaviye, fıkra bitmeden benim ilk tedavi seansım bitmişti bile.

3. seanstan sonra ağrılarım inanılmayacak derecede geçmiş, şikayetlerim çok çok azalmıştı, ilk işim çok uzun süredir yapamadığım Arnavut böreğini yapmak oldu…

Tedavim; 6 seansta sona erdi, 15 gün içinde sadece 6 defa doktor beye uğrayarak  2 senedir çektiğim ağrılardan kurtuldum. Açıkçası bu kadar kısa sürede bu kadar etkili bir biçimde şikayetlerimden kurtulacağım aklıma gelmezdi.
Her şey için size çok teşekkür ederim.

Nihal UGUR
3.3.2011

admin Yazar