Yasemin Öztunç

Bende bundan 5-6 ay evvel belimde bir ağrı ve iki ayağımın 3.parmaklarında uyuşma başladı, önceleri pek önemsemedim fakat bel ağrım arttı, hareketlerim kısıtlanmaya başladı, gece uykularım bölünmeye ve sabah yataktan kalkarken büyük ızdırap çekmeye başladım, üstelik bu ağrılar boynumda da oluşmaya başlamıştı. Doktora gitmeye karar vermiştim fakat hangi doktora gideceğimi kestiremiyordum. Şirket  doktoruna danıştım bana fizik yada beyin cerrahiye gitmem gerektiğini söyledi. Ben tüm rahatsızlıklarımda Sema Hastanesine gidiyordum. Bir araştırma ile Doç.Dr.Turan Uslu hocayı bana tavsiye ettiler. Randevu alarak gittim. Bildiğimiz klasik fizik tedavisi uygulayacağını zannetmiştim. Fakat muayene sonucunda bel fıtığı teşhisi koyan doktorum birde emar çektirmemi istedi ve gerçekten de bel fıtığı olduğunu gördük. Hemen kuru iğne tedavisine başladı ve ne yaptığını anlayamadan ilk seansı bitirmişti bile. Bende anında bir rahatlama oldu ve sonraki seansa kadar kendimi daha da  iyi hissetmeye başladım.  Şu an 6. Seanstayım bu arada boynum içinde film çektirmemi istedi ve  tedaviye başladı, seanslar devam ederken omuzlarımdaki ağırlıktan bahsettim onun içinde kuru iğne tedavisine başladık.

Artık seansların sonlarındayım Kuru İğne Tedavisi müthiş bir olay fakat Doktorumuz Doç.Dr.Turan Uslu hocamında kendinden emin halleri, güler yüzü ve işindeki ustalığı bambaşka, kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır,  çünkü kendimdeki değişikliğin çok farkındayım artık bütün ağrılarım geçti, gece uykularımın kalitesi arttı,  sabah yataktan kalkarken çok huzurlu ve rahatım, inanır mısınız yüzümde ve gözlerimde bir canlılık hissediyorum bunu eşim ve dostlarım da söylüyor. Kendimi çok zinde, sağlıklı ve genç hissediyorum.

Bu yüzden,  rahatsızlığı olan olmayan herkese çok güven duyduğum Doç.Dr.Turan Uslu hocamdan bahsediyor ve tavsiye ediyorum. Bilime ve insanlığa bu kadar faydası olan Turan Uslu hocama çok teşekkür ediyorum ve diyorum ki ben çok şanlı bir insanmışım ki  başka adreslere gitmeden doğru adres olan Doç.Dr.Turan Uslu hocama rastladım.

Teşekkürler ve size sağlıklı uzun ömürler diliyorum.

Saygılar.

Yasemin Öztunç

14 Şubat 2010

admin Yazar