Selver Türközü

Sayın Doç. Dr. Turan USLU Bey ile tanışmamız annemin geçirdiği rahatsızlık vesilesi ile oldu. Annemin 1 yıldır süren, ancak doktora gitmeye direndiği ve sebebini yaşlılığa bağladığı bir ağrısı vardı bacağında. Yürüyüşü de bozulmuştu. Turan Bey, mucizevî iğnesiyle (IMS) annemi tedavi ederken pozitif enerjisi, maneviyatı ve samimiyetiyle de bizi kendisine hayran bıraktı ve “işte bir doktor böyle olmalı” dedirtti. Anneciğim kısa sürede iyileşti, ağrıları geçti ve yürüyüşündeki bozukluk düzeldi çok şükür.

1 yıl sonra, bu defa benim tam 2 ay süren boyun tutulmam ve baş ağrılarım oldu. Meslek hastalığı olarak görüp kabullendiğim için başlangıçta ciddiye almadım, kas gevşetici ilaç ve kremlerle geçirmeyi denedim. Ancak baş ağrıları dayanılmaz bir hal alınca tekrar Turan Bey’i ziyaret ettik. Gerçekten şanslıydım, gideceğim adresi biliyordum. Doktor doktor dolaşmama gerek kalmadan birkaç seansta problemim düzeldi.

Hocam, elinize sağlık! Kendim ve annem adıma çok teşekkür ediyorum. Sağlık öyle hassas bir konu ki, sizi her zaman “Allah razı olsun” diyerek anacağız.

Tüm hastalara şifalar diliyorum. Doç. Dr. Turan USLU ‘nun uzmanlık alanındaki tüm rahatsızlıklarda zaman kaybedilmeden kendisinden tedavi alınması gerektiğine inanıyor ve tavsiye ediyorum.

Selver TÜRKÖZÜ – Bilgisayar Mühendisi

17 08 2011

admin Yazar