HASTA TEŞEKKÜRLERİ

Ercan Cellat

TURAN bey size çok ama çok teşekkür ederim, size gelmeden önce gitmediğim kapı kalmamıştı..bu duruş bozukluğu hayatımı zehir etmişti…her gün… DEVAMI.. “Ercan Cellat”

Mme Josee Simon

Yeni yıl münasebetiyle, size 2010 yılı için en iyi dileklerimi iletmek isterim.. Yine bu vesileyle, en içten teşekkürlerimi de ifade… DEVAMI.. “Mme Josee Simon”

Sibel Ezici

Daha önce bilgi sahibi olmadığım ve hocamın uyguladığı kuru iğne tedavisiyle yaklaşık iki yıldır devam eden boyun ağrılarım ciddi oranda… DEVAMI.. “Sibel Ezici”

Mustafa Aydoğdu

12/02/2010 da uzun bir yürüyüş sonrası yapılan bir iş görüşmesi esnasında yüzümde hafif bir karıncalaşma olduğunu hissettim ancak bir şeye… DEVAMI.. “Mustafa Aydoğdu”

Berrin Mert

Merhaba, Geçen haziran ayında sol omzumda aikido yaparken oluşan sakatlığı kuru iğne tedavisi ile tedavi etmiştiniz. Omzum şimdi gayet iyi.… DEVAMI.. “Berrin Mert”

Yasemin Öztunç

Bende bundan 5-6 ay evvel belimde bir ağrı ve iki ayağımın 3.parmaklarında uyuşma başladı, önceleri pek önemsemedim fakat bel ağrım… DEVAMI.. “Yasemin Öztunç”

Sue Sarack

Hi, I would like to take this opportunity to thank Dr. Turan Uslu for his wonderful gift and let everyone… DEVAMI.. “Sue Sarack”

Zeynep Kübra Başkaya

Benim doğuştan omurgamdaki disklerden 3’ün dış tarafının kapalı olduğu bir rahatsızlığım var. Bu durum bel ve bacak ağrılarına sebep oldu.… DEVAMI.. “Zeynep Kübra Başkaya”

Nuray Gültekin

Bel ve Kuyruk Sokumu kısmındaki yoğun ağrılarımın tedavisinde gösterdiği başarı için Sn. Doç.Dr.Turan Uslu’ya çok çok teşekkürler… Aşırı şekilde (günde… DEVAMI.. “Nuray Gültekin”

İbrahim Usta

Dr. Turan Bey, Associated Press haber ajansı foto muhabiriyim iğne tedavinizi tavsiye üzerine araştırdım. Boyun ve sırt ağrılarım için tedavi… DEVAMI.. “İbrahim Usta”

Filiz Mete

AYAĞIMIN HİKÂYESİ Ayağımın hikâyesini anlatırken size nasıl hayal kırıklıkları yaşadığımı ve çektiğim ızdırapları anlatacak, sonuçta çareye nasıl ulaştığımdan bahsedeceğim. Benim… DEVAMI.. “Filiz Mete”

Ayşe Leyla Yargılı

23 Ekim 2009 sonunda geçirdiğim protez ameliyatından sonra kalçada başlayıp ayak parmaklarıma kadar uzanan çok yoğun dayanılması güç ağrılarla gözyaşına… DEVAMI.. “Ayşe Leyla Yargılı”

Ertuğrul Şenel

Dr. Turan Uslu ile bel fıtığından ameliyat olup ağrıları devam eden ve onu başarılı bir şekilde tedavi eden 83 yaşındaki… DEVAMI.. “Ertuğrul Şenel”

S.Yıldız Yazılı

16 senedir sırt ağrıları çekiyordum. Ağrılarım son zamanlarda çekilmez hale gelmişti. Evde işlerimi yapmak istiyor, ağrıların şiddetinden yapamıyordum. Alışverişe gitmek… DEVAMI.. “S.Yıldız Yazılı”

İsa Öztürk

2004 yılından beri boyun fıtığı rahatsızlığı yaşamaktayım, taa ki Dr. Turan Uslu hocamla tanışana kadar. Daha önce birkaç defa fizik… DEVAMI.. “İsa Öztürk”

Bekir Gökdere

Benim rahatsızlığım, başımı arabanın tavanına şiddetli bir şekilde çarpmamla başladı. Bu ufak kaza belimde şiddetli bir ağrıya neden oldu ve… DEVAMI.. “Bekir Gökdere”

Havva Alim

Eşimin bel ağrıları ve huzursuz ayak sendromu şikâyeti nedeniyle Dr. Turan USLU’ ya başvurduk. Daha önce bir çok ilaç kullanmasına… DEVAMI.. “Havva Alim”

Cafer Karakaya

Sol boynumdan sol koluma vuran çok şiddetli bir ağrım vardı. Çektirdiğim MR’da boynumun sol tarafında fıtık olduğu, sağ tarafta ise… DEVAMI.. “Cafer Karakaya”

Fatma K. Barbarosoğlu

İzmir’de ‘Cumhuriyet’in Dindar Kadınları’ Ne zaman aylar öncesinden bir konferans için söz versem aynı şey oluyor. Tam artık çok sıhhatliyim… DEVAMI.. “Fatma K. Barbarosoğlu”

Şahin Güngörür

Yaklaşık sekiz ay önce bir sabah boynumda ve sol kolumda dayanılmaz bir ağrıyla uyandım. Doktora gittim ve çekilen MR sonucunda… DEVAMI.. “Şahin Güngörür”

Uğur Yıldırım

Hastanelere yolum çok düştü, hem kendim hem yakınlarım için. Hastalığın, acının, ağrının ne olduğunu biraz bildiğimi sanırdım. Ama işte acının… DEVAMI.. “Uğur Yıldırım”

Elif Şahinoğlu

2001 yılında boyun fıtığı ameliyatı geçirdim. Aynı zamanda masa başında bilgisayar karşısında bir işte çalışmaktayım. Ameliyat sonrasında şikayetlerimin bir çoğu… DEVAMI.. “Elif Şahinoğlu”

Celal Şahin

İyi günler Turan Bey, bugün tedavimin son günüydü. Ağustos ayında ağır bir ayak bileği sakatlığı geçirdim ve de ortopedistimin yönlendirmesiyle… DEVAMI.. “Celal Şahin”

Nevzat Biçicisoy

Omuzumun Hikayesi Selamlar ben Nevzat BİÇİCİSOY, 1948 Erzurum doğumluyum. Kendim inşaat mühendisiyim. Benim sağ omuzumun bir hikâyesi var onu sizlerle… DEVAMI.. “Nevzat Biçicisoy”

Av.Ayfer Turan

Merhaba Hocam öncelikle sizi tanıdığım ve tedavimde bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum. 2010 yılı bahar başlangıcından itibaren diz ve… DEVAMI.. “Av.Ayfer Turan”

Ali Osman Şen

Şiddetli bel ağrılarım ve yürüme güçlüğü nedeniyle bir çok doktora gittim, 10 dakika bile yürüyemiyordum, 3-5 dakika dinlenip ağrılarla ancak… DEVAMI.. “Ali Osman Şen”

Nihal Uğur

İki  yıl önce, şiddetli boyun ve kol ağrılarım nedeniyle gittiğim doktor tarafından çektirilen MR sonucu  ilerlemiş boyun fıtığı tanısı konuldu.… DEVAMI.. “Nihal Uğur”

Afet Özce

Annem yıllardır çektiği bel daralması, fıtık, kalça kireçlenmesi gibi sorunlarının ağırlaşması sonucunda 3 ay önce bastonsuz yürüyememeye başladı. 73 yaşında… DEVAMI.. “Afet Özce”

Şebnem Tezel

Tenis oynarken yaklaşık 8 ay önce sağ omzumda kas yırtılması nedeniyle inanılmaz ağrılarım başladı. Hatta günün sonunda ağrılarımdan uyuyamaz hale… DEVAMI.. “Şebnem Tezel”

Nevin Merit

Merhabalar ben yaklaşık 1.5 ay önce ağır kaldırdığım için bel tutulması yaşadım ve doktora gittim. Gittiğim doktor MR istedi ve… DEVAMI.. “Nevin Merit”

Mukaddes Çalışkan

Size teşekkürlerimi, saygılarımı, minnettarlığımı kelimelerle ifade edemiyorum. Beni ne acılar içinden bu duruma getirdiğinizi dilim döndüğünce izah etmeye çalışacağım: Size… DEVAMI.. “Mukaddes Çalışkan”

Selver Türközü

Sayın Doç. Dr. Turan USLU Bey ile tanışmamız annemin geçirdiği rahatsızlık vesilesi ile oldu. Annemin 1 yıldır süren, ancak doktora… DEVAMI.. “Selver Türközü”

Yusuf Kurt

Sayın Doç. Dr. Turan USLU, Size sonsuz teşekkür ederim. 3 yıldır bacaklarımdaki ağrılardan dolayı yaşamak bana işkence olmuştu. Bacaklarımdaki ve… DEVAMI.. “Yusuf Kurt”

Özlem Ersül

38 yaşında bir kadın anne ve çok çalışması gereken biri olarak doktorun uyarıları ile odadan çıkarken tamamen umutsuzdum.Boynumun 3 ayrı… DEVAMI.. “Özlem Ersül”

Share